wtorek, 22 lutego 2011

Kreativ Blogger

Po raz drugi otrzymałam wyróżnieni, tym razem od Ecili:) za co serdecznie dziękuję:)

Wyróżnie to obliguje mnie do napisania 7 rzeczy o sobie, o których nie wiecie, a więc...
1. Jestem już przed 30!!! za kilkanaście dni skończę 27 lat!!! ale ten czas leci...
2. Baaaaaardzo żałuję, że scrapowaniem nie zajęłam się wcześniej:( miałam ogrom wolnego czasu, a teraz przy małym dziecku  (mam przecudownego prawie 8-miesięcznego synka Aleksandra:) mam tego czasu strasznie mało:( ale cóż zrobić - uroki macierzyństwa i nie oddałabym mojego syna nawet za biliony godz. czasu wolnego!!!
3. Dlaczego Krótka? wszystko zaczęło się od tego, że nie mogłam sięgnąć do wieszaka, żeby powiesić sobie kurtkę:) bo jestem najzwyklej w świecie niska (całe 159 cm:) szwagier Dudek zawołał "ale jesteś Krótka" i tak już zostało. Teraz nawet teściowa tak na mnie mówi:)
4. Kocham moją mini pracownie, którą skrupulatnie uzupełniam (w miarę możliwości finansowych) o nowe urządzenia - ostatni zakup maszynka do wycinania i parę wykrojników!!! jestem zrujnowana finansowo, ale za to baaardzo szczęśliwa:) co rano, gdy się budzę nie mogę doczekać się wieczora, aż na spokojnie usiąde do biureczka i zacznę coć robić - to się nazywa chyba uzależnienie:) czyli mam dwa nalogi:
KAWA (uwielbiam!!!!) I SCRAPOWANIE
5. Nawiązując do lecącego nieubłagalnie czasu, jestem już prawie 5 lat po ślubie z moim Mężusiem Małym:)(w sierpniu będzie pierwsza okrągła rocznica)  fajnie: Krótka i Mały, który wcale nie jest mały:)
6. Kocham Kielce, mimo, że są strasznie małe w porównaniu do Krakowa czy Warszawy i wydają się taką sobie mieściną, ale nie wyobrażam sobie życie gdzie indziej
7. I ostatnie: już nie mogę doczekać się wiosny! jest to dla mnie najwspanialsza pora roku, wszystko budzi się do życia i mam wrażenie, że i ja wtedy odżywam na nowo... Mam nadzieję, że i tej wiosny tak będzie:)

No! Zadanie wykonane:)
Podaję pałeczkę dalej:)
Mam zaszczyt wyróżnić:
ECILĘ
LILKĘ

Pozdrawiam!

6 komentarzy:

 1. Dziękuję za wyróżnienie, ja też trochę żałuję, że nie zajęłam się wcześniej scrapowaniem, ale czas studiowania i wynajmowania mieszkań nie sprzyjały gromadzeniu przydasiów. Też nie jestem za wysoka, ale już się przyzwyczaiłam:) a okrągła rocznica czeka mnie w przyszłym roku, hmm jak ten czas leci...oby do wiosny:)

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuję za wyróżnienie :) ja też kocham Kielce, tam się urodziłam i mam tam rodzinkę no i też tam studiowałam :) fajne miasto :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję bardzo po raz kolejny za wyróżnienie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Aniu, dziękuję bardzo za wyróżnienie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za wyróżnienie,to miłe zaskoczenie:)pzdr

  OdpowiedzUsuń
 6. Serdeczne dzięki za miłe słowo i wyróżnienie!!!

  OdpowiedzUsuń