Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Bileciki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Bileciki. Pokaż wszystkie posty

środa, 21 stycznia 2015

ZAPRASZAMY NA PARTY:)

18-tka - jakież to wydarzenie:) Szkoda, że już dawno za mną;)
 





 
Powoli nadrabiam ogromne zaległości i cały czas działam;)
Pozdrawiam!
Ania***

sobota, 18 października 2014

sobota, 30 listopada 2013

Zawieszki

Do kompletu z TYMI karteczkami



Pozdrawiam!
Ania***

środa, 13 listopada 2013

Tak jakoś mroźnie...


Mimo, że za oknem plucha u mnie dość mroźnie:) chodzi mi o mój blog oczywiście:) Dziś gwiazdki - bileciki do prezentów świąteczneych. Uwielbiam je robić!!! A swoją drogą, to nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę doczekać się świąt! W końcu będzie można troszkę zwolnić tempa i leniwie zasiąść przy stole pełnym smakołyków w towarzystwie najbliższych:) o ile mój młodszy synuś mi na to pozwoli - właśnie zaczął swoje wędrówki na czworaka!!! i jest go pełno wszędzie!!! Krok w krok za swoim starszym braciszkiem;) którem nie bardzo się to podoba:D a mamusia ciągle w pogotowiu!!! No cóż, ten etap też trzeba przeżyć... 





Dziękuje Wam serdecznie za wszystkie cudowne komentarze pod porzednim postem i cieszę się bardzo, że spodobały się Wam moje karteluszki świąteczne:) Powstało ich jeszcze kilka i kilka również innego wzoru:) Dzisiaj mam zamiar je wszytskie obfocić i  "pójdą" sobie dalej w świat:) Szkoda tylko, że pogoda jest taka kiepska, a wiadomo jak przy takim świetle wychodzą zdjęcia:( MASAKRA!!!

I tak w tym roku nie powinniśmy narzekać na naszą Panią Jesień, była dla nas wyjątkowo łaskawa:)

Pozdrawiam!
Ania***

wtorek, 30 lipca 2013

HAPPY BIRTHDAY

 

Dopełnienie prezentu urodzinowego - bilecik
Pozdrawiam!
Ania*

wtorek, 12 lutego 2013

Serduchowe zawieszki

Kolejne prace walentynkowe, tym razem zawieszki, bileciki, jak kto woli:)





Zawieszki zgłaszam do udziału w wyzwaniach:
- na blogu 13@rts
- na blogu stempell&kartoon

I na zakończenie chciałabym jeszcze przypomnieć o moim candy trwającym do 28 lutego:)

Szczegóły TU - KLIK

Pozdrawiam!
Ania*

poniedziałek, 24 grudnia 2012

Radosnych Świąt!

Każdy z nas ma na tyle dużą dłoń,
 że może z niej uczynić Betlejem
 Każdy z nas ma na tyle ciepłe serce,
 że może przyjąć nowo narodzoną miłość...
 do tego wystarczy tylko wiara, nadzieja
 a miłość przyjdzie sama...
Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia w nadchodzącym Nowym Roku!
 
 
 
 

wtorek, 18 grudnia 2012

I kolejne...

... bileciki:) tym razem z gwiazdą betlejemską. Nie wyszły dokładnie tak jak bym chciała, ale te też się spodobały. Stempel od jolagg
 



 
Buziaki***

czwartek, 13 grudnia 2012

Bileciki, bileciki...

Kolejna odsłona:) tym razem ze Świętym Mikolajem
 

 

wtorek, 20 listopada 2012

Niech i u mnie zapanują święta:)

Może nie tak do końca będą u mnie "panować" ponieważ mam do pokazania jeszcze kilka prac totalnie nie związanych z moimi ukochanymi Świętami Bożego Narodzenia, ale zaglądając na Wasze blogi nie mogłam się powstrzymać:)
I tak oto powstały bileciki do prezentów, bardzo podobne do tych z ubiegłego roku, ze świetnymi obrazkami LOTV
 




 
Mam w planach jeszcze kilka takich projekcików, oby tylko czasu na wszystko wystarczyło...

sobota, 13 października 2012

Dzień Edukacji Narodowej

Miałam pokazać coś innego, ale w związku z tym, że jutro wypada 14 października postanowiłam zaprezentować takie oto zawieszki z życzeniami, które zostały dołączone do podarunków dla wychowawców. Bardzo lubie je wykonywać:)już nie mogę się doczekać, aż zabiorę się za pracę nad ich świątecznym wydaniem:) tu i tu zawieszki z zeszłego roku.
A te mi wyszły troszkę w klimacie vintage, a przynajmniej tak mi się wydaje;)
 



 
To chyba tyle na dziś. Moja latorośl śpi, więc mam chwilkę czasu, żeby zajrzeć do Was:)
Pozdrawiam!
 

niedziela, 24 czerwca 2012

Kopertówka oraz bileciki

To już ostatnie moje prace związane z komunią - oj dużo było tego w tym roku, z czego bardzo się cieszę, ponieważ chyba oznacza to, że moje "robótki ręczne" podobają się innym:) a to najważniejsze:D

W pierwszej kolejności kopertówka:





Bileciki zostały wykonane do konfetti (kiedyś podobne robiłam na chrzest), które miało zostać wręczone gościom w podziękowaniu za obecnośc podczas tak ważnej chwili jaką jest Pierwsza Komunia Św. - maleństwa o wym. 3,5x4,5 cm




Wczoraj wspólnie z mężusiem i znajomymi byłam u mnie w mieście (Amfiteatr Kadzielnia) na kabaretonie - REWELACJA!!! Już dawno się tak nie uśmiałam!!! Łowcy.B, Paranienormalni, Kabaret Skeczów Męczących (z Kielc) i parę innych świetnych kabaretów - jeżeli gdzieś u Was dziewczyny będzie takie show - z czystym sumieniem POLECAM! I uwierzcie mi, ja nigdy nie byłam zwolenniczką takiej "sztuki", ale na żywo to co innego niż w TV:) w przyszłym roku też tam będę:D

Pozdrawiam Was cieplutko i życzę udanej niedzieli:)
Buźki***

sobota, 3 marca 2012

Bileciki urodzinowe

Ciężki tydzień za mną:( baaardzo ciężki:( ale cóż, źle to się szybko zrobi...
Dziś tylko zdjęcia bez zbędnej gadki...









Pozdrawiam TuZaglądających:)

Ania*