środa, 14 sierpnia 2013

Dziecięco

A mianowicie bajecznik dla małego Sebastiana na pamiątekę z okazji jego Chrztu Świętego










Wiele razy pisałam, ze brakuje mi czasu dosłownie na wszystko, ale teraz to co się w moim życiu dzieje to jest chyba jakieś apogeum! Jak ja marzę o dwóch dniach, kiedy to mogłabym robić wszystko po swojemu, zgdonie z planem:( a teraz jest wszystko z "doskoku":( moi chłopcy totalnie zdezorganizowali moje życie, ale nie wyobrażam sobie, żeby mogło ich teraz nie być:) No cóż, pozostaje mi tylko pogodzić się z obecną rzeczywistością i jakoś sobie dalej w niej radzić... niestety będzie to kosztem moich robótek:( czeka mnie również ogrom pracy związany z wykańczaniem mojego domku, także będzie mnie teraz tutaj bardzo mało;(

Dziękuję, że do mnie zaglądacie i pozostawiacie ślad po sobie:)

Pozdrawiam!
Ania***

wtorek, 6 sierpnia 2013

Piękne UHK

Jedna z najnowszych kolekcji UHK wyjątkowo przypadła mi do gustu:) z resztą wszystkie są cudowne i z pewnością zobaczycie tutaj jeszcze wiele prac z ich udziałem:) a dziś karteczka ślubna  bez przeszyć, co u mnie zdarza się baaaardzo rzadko, a w zasadzie prawie nigdy, ale chyba wyszło całkiem całkiem:) osobiście jestem zadowolona z efektu końcowego;)








Życzę udanego wieczoru!
Ania*

środa, 31 lipca 2013

Z nutką romantyzmu

Takie wyzywanie pojawiło się na blogu Craft Szafy i bardzo mi się spodobało, a że akurat miała do wykonania notes dla pewnej młodej i romantycznej damy więc idealnie wpasowałam się w temat:)








Ponieważ notes wyszedł mi w bardzo romantycznym klimacie zgłaszam go na 15 wyzwanie "Z nutka romantyzmu"(tak jak już wcześniej pisałam) na blogu Craft Szafy 


oraz
Warunkiem uczestnictwa w tym wyzwaniu było umieszczenie motywu muzycznego (w moim przypadku taśma dekoracyjna z nutkami) oraz użycie jakiejś tektury z "odzysku" - u mnie są to te zwieszki - kółka - wycięte z tekturowego opakowania po szklance z McDonaldsa:) na których umieściłam piękne grafiki od Janet z Wieżą Eiffla


Pozdrawiam!
Ania*

wtorek, 30 lipca 2013

HAPPY BIRTHDAY

 

Dopełnienie prezentu urodzinowego - bilecik
Pozdrawiam!
Ania*

poniedziałek, 29 lipca 2013

Zaproszenia na Chrzest Święty mojego Franusia:)

Jesteśmy  już po:) Chrzciny odbyły się wczoraj i było baaaaaaaaaaardzo upalnie, duszno i ogólnie bardzo gorąco, ale dalismy radę i dzień ten uważąm za bardzo udany:) pierwszy raz udało mi się wszystko dopiąć na przysłowiowy "ostatni guzik":) Wczoraj również organizowaliśmy 3 urodzinki mojego starszego syna Olusia, także działo się dużo:) 
A wracając do tematu, z okazji tych dwóch uroczystości wykonałam takie oto zaproszenia:







Zrobiłam również pdziękowania dla gości za to, że byli razem z nami w tak ważnym dla nas dniu, ale pokaże je w osobnym poście.
Mam nadzieję, że zaproszenia przypadną Wam do gustu, bardzo zależało mi na tym, żeby były wyjątkowe, inne niż wszystkie...:) 
I dziękuję, że do mnie zaglądacie:)
Pozdrawiam Was serdecznie!
Ania***