niedziela, 29 kwietnia 2012

Kochany Iwo...

...czyli karteczka z okazji Chrztu Świętago dla chłopca i kolejna porcja najnowszej kolekcji ILS
La maison rose - UWIELBIAM! JĄ!!








Przepiękną pogodę mamy za oknem:) ależ się cieszę, że jest takie ciepelko:) szkoda tylko, że wyglądam jak biedronka, bo dostałam jakiegoś uczulenie, chyba od slońca...:( ale poradzimy sobie z tym - calcium, zyrtek i myślę, że wrócę do formy.
Dobrze, że nie muszę jutro iść do pracy:D
Pozdrawiam Was wszystkich słonecznie!!!
Ania

wtorek, 24 kwietnia 2012

IHS, czyli kartka dla Oliwki

Jejku, nie wiem jak u Was, ale u mnie ostatnio wszystko dzieje się strasznie intesnywinie! Wielkimi krokami zbliża  się koniec roku szkolnego, a co za tym idzie - mój egzamin!!! A ja jak zwykle wszystko na ostatnią chwilę! Muszę napisać jakieś sprawozdanie i oddać do 30 maja i przydałoby się troszkę podszkolić z przepisów regulujących funkcjonowanie szkoły, a przede mną dodatkowo ogrom pracy scrapowej!  Nie wiem jak ja to wszystko ogarnę?!? Mam nadzieję, że jakoś będzie:) a potem słodka nagroda - 2 miesiące wolnego:D czyli WAKACJE:D Jednak lubię swoja pracę:) Mam również nadzieję, że wspólnie z mężem uda nam się rozpocząć budowę domu, więc to wolne przyda się na doglądanie postępów w budowie:)
A wracając do tematu: karteczka z okazji Pierwszej Komunii Św Oliwki
Papierki - CUDOWNE ILS  - ich najnowsza kolekcja - jestem w nich zakochana na maksa!!!






Pozdrawiam Was serdecznie!

Ania

sobota, 21 kwietnia 2012

Wielki come back:)

Bardzo się cieszę, że Galeria Papieru zdecydowała się na dodruk przepięknej kolekcji USŁANE RÓŻAMI:) a do tego jeszcze można ją wygrać!!! Szczegóły TUTAJ


A ja na pewno nie omieszkam skorzystać z okazji i już "biegnę" do sklepu na zakupy:)
Buźki***

piątek, 20 kwietnia 2012

Kartka imieninowa

W przerwie między zaproszeniami a kartkami z okazji Pierwszej Komunji Świętej powstała taka oto karteczka imieninowa dla Pani Dyrektor:





Wzór na pudełeczku - w ostatnim czasie nie rozstaję się z nim:)


Pozdrawiam serdecznie wszystkich TuZaglądających:)
Buziaki dla Was***
I oczywiście życzę udanego weekendu:)

niedziela, 15 kwietnia 2012

Zaproszeń ciąg dalszy

Tym razem z okazji Pierwszej Komunji Świętej - dla chłopca i dla dziewczynki
Papierki LEKCJA MIŁOŚCI:)






Pozdrawiam i życzę udanego tygodnia!
Ania