Karteczka z okazji narodzin chłopca - była tylko jedna uwaga - ma nie być niebiesko więc jest kolorowo:)
Zdjęcia robione baaaardzo późno w nocy - nadal cierpię na niekończący się brak czasu dosłownie na wszystko:(
Pozdrawiam!
Ania***
PS: Dziękuję za każde miłe słowo, które u mnie zostawiacie:)
.jpg)


