środa, 20 czerwca 2012

Podziękowania

W wersji bordowej:)






Nadrabiam zaległości pełną parą! Jeszcze została mi jedna praca "komunijna" do opublikowania i zabieram się za bierzmowanie:)
Pozdrawiam!

Podziękowania

Idąc za ciosem i wykorzystując to, że moje Maleństwo śpi w najlepsze:) kolejny pościk:) Podziękowania komunijne w wersji turkusowej:





Kopertówka...

... znów w klimatach komunijnych:)




piątek, 15 czerwca 2012

Kopertówka komunijna

Tak jak wczoraj pisałam znów wracam z kartką komunijną - kopertówka w kolorze blue:) czyli dla chłopca






Dziewczyny mam do Was prośę:) czy któraś z Was wie, gdzie można kupić tak spore kwiatki materiałowe jak na tej kopertówce? zostały mi dosłownie dwie sztuki:( a nigdzie taich nie mogę dostać:( Będę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek wskazówkę i również służę radą, gdyby któraś z Was chciała się czegoś dowiedzieć:) te kwiatki kupiłam w magdowo.pl, ale ten sklepik na moje nieszczęście już nie istnieje:(
Życzę Wam udanego weekendu:) Podobno ma być baaaardzo ciepło:) więc idealna pora na grilowanie przy meczyku - trzymam z całych sił kciuki za Polskę w jutrzejszym meczu!!!
Buziaki***

czwartek, 14 czerwca 2012

Album dla Wiktora

Jejku!!! Dawno tu nie zaglądałam... miałam lekkie zawirowania z moim kompem, a i brak czasu robi swoje. Teraz ostro nadrabiam zaległości:) znów komunijnie - tym razem albumik dla Wiktora
Ostrzegam - FULL ZDJĘĆ:)



Dogi-stempelek pochodzi stąd












Myślę, że jutro również tu zajrzę, ponieważ mam jeszcze troszkę prac komunijnych do pokazania. Jestem strasznie w tyle, ale mam nadzieję, że wyjdę na prostą:) jeszcze tylko 9 dni roboczych i WAKACJE!!! Kocham swój zawód:D ale nie tylko dlatego, że mam aż tyle wolnego, ale również ze względu na te wszystkie cudowne dzieciaki...:) będę za nimi tęsknić, a szczególnie za paroma moimi ulubieńcami:)
Chcialam jeszcze Wam baaaardzo podziękować za Wasze odwiedziny na moim blogu:) i te wszystkie przemiłe komentarze, które zostawiacie!
Pozdrawiam serdecznie i życzę słodkich snów:)
Buziaki***